Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jesteś tym, co robisz, a nie tym, co mówisz, że robisz

C. G. Jung


W maju 2016 roku wzięliśmy udział w pierwszej edycji konkursu na najciekawszą inicjatywę: „Inicjatory 2015”, którego ideą było promowanie lokalnych działań, podejmowanych przez mieszkańców i organizacje pozarządowe na terenie Poznania. Głównym celem „Inicjatorów 2015” było wyłonienie pięciu najlepiej zrealizowanych projektów społecznych na rzecz miasta i mieszkańców Poznania, zrealizowanych w roku 2015 w dziedzinach: kultura, sztuka, nauka, środowisko, zdrowie i sport. Dodatkowo w otwartym głosowaniu swoją nagrodę przyznawali mieszkańcy.

Dumnie ogłaszamy, iż 6 czerwca 2016 Kapituła konkursu na Najlepszą Inicjatywę Pozarządową INICJATORY w kategorii ZDROWIE wybrała nasz projekt pt: "LŚNIENIE"!

15 czerwca 2016 w Teatrze Muzycznym odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród, podczas której Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak wręczył nagrody w konkursie i przyznał nam zaszczytne tytuł "INICJATOR ROKU 2015" w kategorii ZDROWIE.